28 listopada 2016

Sklep Ogrodniczy

Pełna oferta: Kliknij tutaj!

Centrum ogrodnicze Ogród Śląski to nie tylko miejsce, w którym można kupić wszystko co jest niezbędne do założenia ogrodu.

Na ponad 1600 m2  hali ekspozycji znajdą Państwo wiele nowych i ciekawych działów. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z trzech naszych punktów. Posiadamy punkty sprzedaży roślin ogrodowych w Świerklańcu, Tarnowskich Górach oraz  w Piekarach Śląskich.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogrodnictwo i nie tylko – oferta naszych działów

Dział dekoracyjny  z bogatą ofertą kompozycji sezonowych i możliwością złożenia indywidualnych zamówień. Kompozycje mogą być wykonane z wybranych przez Państwa roślin sztucznych, na stałe znajdujących się w ofercie centrum, jak również i z żywego materiału roślinnego. Oferta działu obejmuje także sprzedaż artykułów dekoracyjnych wykonanych ze szkła i ceramiki, świeczek  w szerokiej gamie kolorów, kształtów i rozmiarów oraz rzeźb i figurek. Posiadamy bogaty wybór kartek okolicznościowych oraz ekskluzywne upominki dla pań i panów. Pracownicy działu chętnie pomogą Państwu ozdobić i zapakować wybrany prezent. Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy w całości, od podstaw nową kompozycje prezentową. Dział dekoracyjny oferuje również produkty naturalne, wpisujące się w ekologiczny trend wyposażenia domów i mieszkań, m.in. wyroby wiklinowe i rattanowe.

 

 

 

 


hala_1

Dział literatury oferuje nie tylko katalogi roślin oraz pozycje związane z uprawą i pielęgnacją roślin domowych i ogrodowych, ale również literatury związanej z opieką nad zwierzętami domowymi i dzikimi. Dużą popularnością cieszą się książki z poradami z zakresu projektowania i wykonywania ogrodu lub wykonywania samodzielnie oczek wodnych, altan, ścieżek ogrodowych itd. W swojej ofercie posiadamy również publikacje z tematyki pszczelnictwa, grzybobrania, łowienia ryb oraz zagadnień kulinarnych.

 

 

 


OLYMPUS DIGITAL CAMERADział wyposażenie ogrodu to dział z artykułami dekoracyjnymi. Posiadamy szeroki wybór produktów wykonanych z tworzyw betonowych i ceramicznych, w tym ławeczki, fontanny, płaskorzeźby i figurki. Zajmujemy się także sprzedażą donic ceramicznych. Oferujemy również pergole i inne konstrukcje ogrodowe wykonane z tworzyw metalowych. Dla uzupełnienia oferty wystroju ogrodu proponujemy lampy firmy Philips.

Dział donic

Naszą specjalnością jest sprzedaż donic zarówno ogrodowych, jak i przeznaczonych do użytkowania we wnętrzach budynków. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 1500 donic ceramicznych oraz z szamotu, kamionki, z surowców naturalnych (pochodnych kamieni), techno rattanu, plastiku i szkła, wikliny, drewna. Jako jedyni proponujemy Państwu kompleksowe zamówienie całych serii donic ogrodowych dostępnych w naszej ofercie.

 

 


hala_2Dział gotowych podłoży i ich mieszanek

Sprzedajemy specjalistyczne ziemie do każdego rodzaju roślin w opakowaniach od 3 do 80 l. Jak również: korę, ceramgrys, zrąbki sosnowe, oraz kamienie dekoracyjne jako materiał wykończeniowy nasadzeń.

 

Dział nawozów i chemii ogrodowej

Tylko u nas znajdą Państwo pełną ofertę nawozową sprawdzonych i wiodących firm, zarówno dla roślin domowych, jak i ogrodowych o zróżnicowanym czasie działania i różnych formach aplikacji.

Nasi specjaliści chętnie doradzą najbardziej optymalne środki ochrony roślin zatwierdzone w aktualnych programach ich ochrony. Wszelkie preparaty dostępne są na miejscu ze szczegółowymi wytycznymi do zastosowania. Dla amatorów naturalnego prowadzenia ogrodu polecamy preparaty proekologiczne.

Dział narzędzi, włóknin i mat

W naszym asortymencie znajdą Państwo szereg narzędzi, agrowłóknin, folii, mat ogrodniczych i artykułów do nawadniania roślin, niezbędnych podczas zakładania ogrodu i dalszych prac pielęgnacyjnych.

W stałej ofercie  posiadamy wybór nasion roślin ozdobnych, warzyw, ziół oraz traw.

Natomiast w okresie wiosennym i jesiennym oferujemy bogaty asortyment roślin cebulowych.

Co roku oferujemy rzadko spotykane gatunki i nowości ogrodnicze.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dział  kuchennyOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dysponujemy produktami niezbędnymi do własnej produkcji przetworów domowych: kamionkowe garnki do kiszenia i zakwaszania, balony i gąsiory do produkcji wina i piwa. Proponujemy także kociołki i grille. Coraz większą popularnością cieszą się produkty związane z wyposażeniem kuchni, jak noże, brytfanki, pojemniki spożywcze w oryginalnym, rzadko spotykanym designie.

 

 

 

 

 


Najmłodszym klientom centrum i Bawilandii proponujemy szeroką ofertę zabawek, przytulanek, upominków oraz specjalistyczne serie jak np. MAŁY OGRODNIK .

 

Centrum ogrodnicze Ogród Śląski to nie tylko miejsce, w którym można kupić wszystko co jest niezbędne do założenia ogrodu.